Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Občan > Aktuality > Malé letní dovádění - sobotu 16. června 2018 Meziměstí

Malé letní dovádění - sobotu 16. června 2018 MeziměstíDatum konání:
16.6.2018

Město Meziměstí a DSO Broumovsko zvou v sobotu 16. června 2018 na již devátý ročník Malého skoro již letního dovádění. O putovní pohár se v „obecní olympiádě“ utkají od 10 hodin týmy ze všech obcí Broumovska a tým zástupců obcí Policka ve velmi netradičních disciplínách.

 V areálu AQA Landu v Meziměstí se v sobotu odehraje již tradiční setkání týmů obcí a jejich fanoušků. Týmy jednotlivých obcí budou soutěžit v neobvyklých disciplínách. „Na své si přijdou návštěvníci všech věkových kategorií, je připravený pestrý doplňkový program v průběhu celého konání akce.  Během probíhajících soutěží i po jejich vyhlášení bude hrát stylová reprodukovaná hudba“ zve na akci předseda DSO Broumovska a starosta Božanova Karel Rejchrt.

 A na co se tedy můžete těšit? Je připraven pestrý doplňkový program, k dispozici skákací hrad pro děti, od 13:00 bude hrát skupina DOTEKY, ukázka míchání nápojů v podání studetů SŠHSS Teplice nad Metují, opékané klobásy, dobrá masíčka a mnoho dalšího.  

 Akci pořádá DSO Broumovsko již devátým rokem, odehrává se vždy v průběhu léta v jedné z obcí Broumovska. „Obecní olympiády“ jsou vždy ve znamení her, legrace, zábavy, dobrého jídla, koncertů hudebních skupin a atrakcí pro nejmenší.

Více informací:

Lenka Wilkeová (administrativa DSO Broumovsko): dso.wilkeova@gmail.com, 604 223 902

Eva Mücková (starostka města Meziměstí): muckova@mezimesti.cz, 607 945 459